Wellness na Lipně

Hotelové wellness centrum je místem pro dokonalý odpočinek po náročné pěší túře, vyjížďce na kole či in-line bruslích nebo pro ty, kteří mají prostě rádi relax, uvolnění a ničím nerušené chvilky klidu. Zázemí hotelového wellness představuje sauna s přilehlou relaxační místností a Knneipovou koupelí, venkovní zastřešené whirlpool a luxusní masážní křesla. Všechny prostory wellness se pronajímají privátně pouze pro vás, vaše drahé polovičky a přátele. Věříme, že si u nás dopřejete zasloužený odpočinek a načerpáte nové síly.

Finská sauna

Pokud chcete relaxovat a dopřát si odpočinek ať už po pěší túře, nebo třeba po lyžování, sauna je to pravé pro váš organismus. V našem wellness centru najdete finskou saunu pro 4 – 6 osob. Po pobytu v sauně můžete odpočívat v relaxační zóně, kde jsou připravena pohodlná lehátka a hraje zde příjemná hudba.

Hosté, kteří mají problémy s krevním oběhem a neustále je trápí studené nohy, mohou využít Kneippovu koupel. Jedná se o dva malé bazénky s kamínky, kde střídáte pobyt ve studené a horké vodě. Díky tomu se vaše dolní končetiny prokrví, stimuluje se krevní oběh a terapie bude mít pozitivní dopad na váš imunitní systém.

Otevírací doba: 16:00 - 22:00

Cena: 500,- Kč/1 hod.

Saunu je nutné rezervovat na hotelové recepci.

Whirlpool

Vířivá vana je připravena pro ty, kteří chtějí uvolnit svalstvo a zregenerovat celé tělo, nebo si prostě jen dopřát intenzivní masáž, která přohřeje celý organismus. Whirlpool je maximálně pro 5 osob. Umístěné je venku pod střechou a pro větší soukromí je možné využít posuvné dveře. Přímo z vířivky je překrásný výhled do zahrady, kde vám příjemnou atmosféru dokreslí různobarevné osvětlení whirlpoolu.

Otevírací doba: 16:00 - 20:00

Cena: 500,- Kč/1 hod., 350,- Kč/30 min.

Whirlpool je nutné rezervovat na hotelové recepci.

Masážní křeslo

V Hotelu Albatros můžete k relaxaci a odpočinku využít masážní křeslo. Náš hotelový personál vám pomůže s nastavením všech funkcí, aby vám masáž byla příjemná a dosáhli jste maximálního stupně uvolnění a relaxace. K dispozici je masážní křeslo Zero Gravity.

Otevírací doba: 16:00 - 20:00

Cena: 100,- Kč/30 min.

Masážní křesla je nutné rezervovat na hotelové recepci.

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení