Volné pracovní pozice

Recepční - HPP, zkrácený úvazek nebo jako brigáda

Do našeho týmu skupiny JBX Resort Lipno hledáme nadšeného kolegu či kolegyni, který se rád/a a rychle učí. Praxe není na prvním místě, ta je až za chutí se učit.

Jsi/jste typ, který chce na sobě každý den pracovat? A zlepšovat se? Pojď/pojďte se stát součástí budoucnosti naší skupiny se zázemím silné rodinné firmy.

Popis pracovní pozice

  • přivítání hostů a zajištění všech úkonů souvisejících s jejich příjezdem a odjezdem
  • starat se o naše hosty tak, aby se u nás cítili příjemně a rádi se k nám vraceli
  • informovat hosty o hotelových službách a aktivní prodej služeb, poskytování informací o lokalitě a turistických službách
  • týmová spolupráce s ostatními úseky hotelu a celého resortu – pokojské, maséři, servis, údržba
  • další administrativní úkony spojené s chodem recepce, práce s pokladnou

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • smysl pro odpovědnost, empatii při práci s lidmi
  • dobré komunikační a organizační schopnosti a profesionální vystupování
  • komunikativní znalost Nj nebo Aj
  • znalost rezervačního programu PREVIO je výhodou, práce na PC, znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
  • časovou flexibilitu a zájem o dlouhodobou spolupráci

Co Vám nabízíme

  • plný nebo zkrácený pracovní úvazek - místo pracoviště: Přední Výtoň, Lipno
  • brigáda - dohoda o provedení práce - úvazek 40 - 60 hodin měsíčně - jeden týden dopoledne / druhý týden odpoledne
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • 4 týdny dovolené, motivační růst mzdy
  • možnost ubytování
  • nástupní plat 23 000 Kč - 25 000 Kč, 3 měsíční zkušební doba, u brigádníků - 130 Kč/čistého za hodinu, bonusy za odpracované hodiny za celou sezónu!

Termín nástupu dle dohody! Nejlépe od 1.3. - 1.4.2023

Váš životopis s kontakty zašlete na rezervace@jbxresort.cz

Děkujeme za sdílení!

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení