Ubytování Přední Výtoň - Lipno

Ubytování v JBX Hotel Albatros v Přední Výtoni je zajištěno v moderně vybavených dvoulůžkových, třílůžkových, rodinných pokojích Suite a prostorných apartmánech. Celkem hotel disponuje 51 lůžky a každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení a částečně vybavenou kuchyňku (mikrovlnka, dřez, minilednička, rychlovarná konvice a základní sada nádobí). Hotel je dvoupodlažní a ke každému pokoji náleží terasa nebo balkón, odkud je nádherný výhled na Lipno a přilehlou šumavskou přírodu.

Hoteloví hosté mohou využívat po celou dobu pobytu bezplatně internetové Wi-fi připojení a hotelové parkoviště, které je hned vedle Hotelu Albatros.

  • Check - in: 16:00 - 20:00
  • Check - out: do 10:30

Pozdější či dřívější check-in a check-out je hostům umožněn pouze po předchozí domluvě s rezervačním oddělením, v termínu od 1.7. - 31.8. není dřívější check-in možný.

Pobyt se zvířaty není povolen.

Společenská/snídaňová místnost

Snídaně jsou v ceně ubytování a jsou podávány formou teplého a studeného bufetu ve společenské/snídaňové místnosti s krbem, který především v zimě navozuje příjemnou hřejivou atmosféru. Místnost večer slouží také jako bar a společesnká místnost pro hotelové hosty, kde je možné si dopřát sklenku dobrého vína a další alko a nealko nápoje. 

Provozní řád

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení