Ubytování Přední Výtoň - přehrada Lipno

Ubytování v Hotelu Albatros v Přední Výtoni zajišťují moderně vybavené dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné pokoje. Celkem hotel disponuje 51 lůžky a každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení a částečně vybavenou kuchyňku (mikrovlnka, dřez, minilednička, rychlovarná konvice a základní sada nádobí). Hotel je dvoupodlažní a ke každému pokoji náleží terasa nebo balkon, odkud je nádherný výhled na přehradu Lipno a přilehlou šumavskou přírodu.

Hoteloví hosté mohou využívat po celou dobu pobytu bezplatně internetové Wi-fi připojení a hotelové parkoviště, které je hned vedle Hotelu Albatros.

Provozní řád

  • Check - in: od 16:00
  • Check - out: do 10:30
  • Pozdější či dřívější check-in a check-out pouze po domluvě s recepcí, v termínu od 1.7. - 31.8. NENÍ DŘÍVĚJŠÍ check-in možný
  • Pobyt se zvířaty není povolen

Společenská místnost-salónek

Snídaně jsou v ceně ubytování a jsou podávány formou teplého a studeného bufetu v salónku s krbem, který především v zimě navozuje příjemnou hřejivou atmosféru. Místnost k večeru slouží také jako bar pro hotelové hosty, kde si můžete dopřát sklenku dobrého vína a další alko a nealko nápoje. 

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení