Ubytování Přední Výtoň - Lipno

Ubytování v JBX Hotel Albatros v Přední Výtoni je zajištěno v moderně vybavených dvoulůžkových, třílůžkových, rodinných pokojích Suite a v prostorných apartmánech. Celkem hotel disponuje 56 lůžky a každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení a je částečně vybavenou kuchyňku (mikrovlnka, dřez, minilednička, rychlovarná konvice a základní sada nádobí). Hotel je dvoupodlažní a ke každému pokoji náleží terasa nebo balkón, odkud je nádherný výhled na Lipno a přilehlou šumavskou přírodu.

Hoteloví hosté mohou využívat po celou dobu pobytu bezplatně internetové Wi-fi připojení a hotelové parkoviště, které je hned vedle našeho hotelu.

  • Check - in: 16:00 - 20:00 - nemáme klíče ani kartičky, naši hosté obdrží PIN kód k elektronickým zámkům (k bočnímu vchodu do hotelové budovy a/nebo od pokoje /od rodinných Suite nebo od apartmánů). PIN kód se nezasílá hostům, kteří nemají vyplněný check-in do elektronické ubytovací knihy. Recepce nemusí být vždy otevřená, pokud máte PIN kód, do hotelu i vašeho ubytování se dostanete bez problémů a nemusíte nikam volat ani chodit!
  • Check - out: do 10:30

Pozdější či dřívější check-in a check-out je hostům umožněn pouze po předchozí domluvě s rezervačním oddělením, v termínu od 1.7. - 31.8. není dřívější check-in možný.

Centrální recepce našeho hotelu je umístěná v hlavní budově JBX Resort - AVENUE Hotel&Apartments, která se nachází na adrese: Lipno nad Vltavou 171. Z kruhového objezdu (první od hráze) první výjezd vpravo - do kopce 300 m. Standardní otevírací doba recepce je 8:00 - 11:00 - 16:00 - 21:00 (ve vedlejší sezóně max do 20,00 hod). Telefonní číslo na recepci je +420 381 255 090 nebo +420 722 058 550.

Pobyt se zvířaty není povolen.

Společenská/snídaňová místnost

Snídaně jsou v ceně ubytování a jsou podávány formou teplého a studeného bufetu ve společenské/snídaňové místnosti s krbem, který především v zimě navozuje příjemnou hřejivou atmosféru. Místnost večer slouží také jako bar a společesnká místnost pro hotelové hosty, kde je možné si dopřát sklenku dobrého vína a další alko a nealko nápoje. 

Provozní řád

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení