Služby

JBX Resort Hotel Albatros si pro vás připravil pestrou škálu doplňkových služeb, abyste prožili pohodovou dovolenou na Lipně a mohli si dopřát zasloužený komfort.

Parkování

Parkoviště se nachází přímo před Hotelem Albatros a hosté mají možnost bezplatného parkování jednoho automobilu. Druhé a další auto je zpoplatněno.

Internetové Wi-fi připojení

Hosté Hotelu Albatros mají bezplatné internetové Wi-fi připojení po celém areálu hotelu.

Bar

Hotelový bar je k dispozici pouze hotelovým hostům. V hlavní sezóně (1.7. - 31.8.) otevřen od 16:00 do 21:00, ve vedlejší sezóně při menším počtu ubytovaných hostů může být provozní doba zkrácená.

Wellness

Pokud si chcete dopřát zasloužený relax po náročném výletu, máte možnost využít saunu, whirlpool nebo masážní křesla. Tyto služby je nutné objednat na recepci. Více informací naleznete v sekci Wellness.

Zahrada s venkovním ohništěm

Všichni hosté mohou využít hotelovou zahradu k odpočinku a zapůjčit si bezplatně lehátko. Možné je využít posezení s ohništěm, které se nachází na břehu Lipna.

Dětské hřiště

Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili hřiště, kde se mohou vydovádět na prolézačkách, skluzavce nebo houpačkách.

Lodičky a paddleboardy

Pokud máte chuť na vodní radovánky, můžete si za poplatek zapůjčit lodičku nebo paddleboard a obdivovat Lipno nejen ze břehu.

Kulečník, fotbálek a stolní tenis

Ve svém volném čase můžete na Hotelu Albatros využít kulečník, fotbálek a stolní tenis, které jsou k dispozici všem hostům.

Lyžárna a kolárna

Po dobu vašeho pobytu vám rádi uschováme vaše sportovní vybavení. K dispozici je vyhřívaná lyžárna i stojany na kola v podzemní garáži.

Stravování

Součástí ubytování je snídaně formou studeného a teplého bufetu. Drobné občerstvení nabízíme také v hotelovém baru.

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení