Služby

Hotel Albatros si pro vás připravil pestrou škálu doplňkových služeb, abyste prožili pohodovou dovolenou na Lipně a mohli si dopřát zasloužený komfort.

Parkování

Parkoviště se nachází přímo před Hotelem Albatros a hosté mají možnost bezplatného parkování jednoho automobilu. Druhé a další auto je zpoplatněno 200,- Kč/den. Garážové parkování pro motocykly je možné využít za 200,- Kč/den.

Internetové Wi-fi připojení

Hosté Hotelu Albatros mají bezplatné internetové Wi-fi připojení po celém areálu hotelu.

Hotelová kosmetika a ručníky

V den příjezdu mají všichni hosté připravenou hotelovou kosmetiku a ručníky na pokoji. V případě, že byste si přáli provést výměnu ručníků, prosíme tento požadavek nahlásit na recepci. Možné je také zapůjčení županu za poplatek 50,- Kč.

Bar

Hotelový bar je k dispozici pouze hotelovým hostům, kterým je otevřen ve všední dny do 20:00, o víkendech do 22:00 a poskytuje příjemné posezení jak ve společenské místnosti, tak na terase s výhledem na Lipno.

Wellness

Pokud si chcete dopřát zasloužený relax po náročném výletu, máte možnost využít saunu, whirlpool nebo masážní křesla. Tyto služby je nutné objednat na recepci. Více informací naleznete v sekci Wellness.

Zahrada s venkovním grilem a ohništěm

Všichni hosté mohou využít hotelovou zahradu k odpočinku a zapůjčit si bezplatně lehátko. Možné je využít posezení s grilem (200,- Kč), které se nachází na břehu Lipna.

Dětské hřiště

Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili hřiště, kde se mohou vydovádět na prolézačkách, skluzavce nebo houpačkách.

Lodičky

Pokud máte chuť na vodní radovánky, můžete si zapůjčit lodičku (150,- Kč/hod.) a obdivovat Lipno nejen ze břehu.
CENÍK PŮJČOVNY

Kulečník, fotbálek a stolní tenis

Ve svém volném čase můžete na Hotelu Albatros využít kulečník, fotbálek (10 Kč/hra 10 míčků) a stolní tenis, které jsou k dispozici všem hostům zdarma.

Kola a segway

Chcete si udělat cyklovýlet? Využijte naší půjčovny kol (350,- Kč/den) a můžete se vydat na cyklostezku, která vede přímo z Přední Výtoně. Pokud k nám přijedou fanoušci segwaye (300,- Kč/hod.), mohou také vyrazit hned od hotelu na in-line a cyklistickou stezku podél břehu Lipenské přehrady.

Lyžárna a kolárna

Po dobu vašeho pobytu vám rádi uschováme vaše sportovní vybavení. K dispozici je vyhřívaná lyžárna i stojany na kola v podzemní garáži.

Stravování

Součástí ubytování je snídaně formou studeného a teplého bufetu. O hladu vás nenecháme ani na oběd nebo večeři, protože můžete využít slevu 10 % v restauraci Barborka, která je hned naproti Hotelu Albatros. Drobné občerstvení nabízíme také v hotelovém baru.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení