Služby

JBX Resort Hotel Albatros si pro vás připravil pestrou škálu doplňkových služeb, abyste prožili pohodovou dovolenou na Lipně a mohli si dopřát zasloužený komfort.

Parkování

Parkoviště se nachází přímo před Hotelem Albatros a hosté mají možnost bezplatného parkování jednoho automobilu. Druhé a další auto je zpoplatněno.

Internetové Wi-fi připojení

Hosté Hotelu Albatros mají bezplatné internetové Wi-fi připojení po celém areálu hotelu.

Bar

Hotelový bar je k dispozici pouze hotelovým hostům. V hlavní sezóně (1.7. - 31.8.) otevřen od 16:00 do 21:00. Mimo hlavní sezónu může být otevírací doba upravená.

Wellness

Pokud si chcete dopřát zasloužený relax po náročném výletu, máte možnost využít saunu, whirlpool nebo masážní křesla. Tyto služby je nutné objednat na recepci. Více informací naleznete v sekci Wellness.

Dětské hřiště

Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili hřiště, kde se mohou vydovádět na prolézačkách, skluzavce nebo houpačkách.

Lodičky a paddleboardy

Pokud máte chuť na vodní radovánky, můžete si za poplatek zapůjčit lodičku nebo paddleboard a obdivovat Lipno nejen ze břehu.

Kulečník, fotbálek a stolní tenis

Ve svém volném čase můžete na Hotelu Albatros využít kulečník, fotbálek a stolní tenis, které jsou k dispozici všem hostům.

Lyžárna a kolárna

Po dobu vašeho pobytu vám rádi uschováme vaše sportovní vybavení. K dispozici je vyhřívaná lyžárna i stojany na kola v podzemní garáži.

Stravování

Součástí ubytování je snídaně formou studeného a teplého bufetu. Drobné občerstvení nabízíme také v hotelovém baru.

Cyklo a in-line stezka

Chcete si udělat výlet na kole? Můžete se vydat na cyklostezku, která vede přímo z Přední Výtoně.Pokud jsou mezi našimi hosty příznivci segwayů, nemusí se obavát, i oni se mohou přímo od hotelu vydat po in-line a cyklistické stezce podél břehů Lipenské přehrady.

Hotelové toaletní potřeby a ručníky

V den příjezdu mají všichni hosté na pokoji připraveny hotelové toaletní potřeby a ručníky. V případě,že si přejete ručníky vyměnit, požádejte o to recepci.

Zahrada s grilem a ohništěm

Všichni hosté mohou pro svůj odpočinek využívat hotelové zahrady a zapůjčit si lehátko bez příplatku. Je možné využít venkovní posezení s grilem nebo ohništěm, které se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení