Golf

O golfová hřiště v okolí Lipna není nouze. Pokud jste vášnivými golfisty, určitě si vyberete jedno ze 4 doporučených míst, které vám představíme níže. Všechny resorty jsou v dojezdové vzdálenosti autem do 50 minut od hotelu Albatros.

Golfový club Český Krumlov

Českokrumlovské golfové hřiště je hřiště dvou devítek - zatímco ta první dává prostor nadechnout se, obdivovat jihočeskou krajinu a vychutnat si přívětivé greeny, druhá devítka si bude vyžadovat po celou dobu vaši stoprocentní pozornost. Zde nemusí hráči hrát 250 metrů první ranou - je to hřiště o rozhodující ráně do greenu a bylo postaveno tak, aby i hráči s vyšším hendikepem si zde zahráli par častěji než na dalších hřištích.

Hosté JBX Resort mají 20% slevu na hrací fee!

Více informací: www.gcceskykrumlov.cz

Golf Club Böhmerwald

V celém resortu, který leží na rakouské straně Šumavy (cca 40 min autem od Hotelu Albatros), se nachází 27 jamkové kopcovité hřiště, 18 jamkové mistrovské hřiště a 9 jamkové veřejné hřiště. Golfový Club Böhmerwald láká svým rozsáhlým parkem a fascinující terasovou formací keřů a rybníků. Najdete zde mimo jiné rozsáhlé cvičné vybavení se 2 Putting Greeny, Pitching, Chipping a jeden z největších Driving Range v Rakousku.

Více informací: www.boehmerwaldgolf.at

Golfový klub SternGartl

Nedaleko rakouských hranic, asi 30 min jízdy od hotelu Albatros, je v krásné krajině otevřen golfový club SternGartl. Golfclub SternGartl leží v mírně pahorkaté oblasti severně od Lince. V nadmořské výšce 600 metrů se snadno vzdálíte starostem všedních dnů.

Více informací:  www.golf-sterngartl.at

Golf Club St. Oswald

Hřiště St. Oswald je od hotelu vzdálené zhruba 45 min jízdy automobilem. Areál podtrhuje půvab svého okolí - téměř ze všech jamek je nádherný výhled na celý golfový areál a také na centrum obce, které bylo několikrát zvoleno nejhezčím v Rakousku. Toto hřiště dokáže zahrát začátečník, ale je také jako stvořené pro sportovně založené hráče a pro velké turnaje.

Více informací:  www.gcstoswald.at

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení