Firemní a skupinové akce na Lipně

Plánujete firemní akci nebo společenskou událost a přemýšlíte, kde budete mít ideální zázemí a bude o vás dobře postaráno? Pak vás potěšíme, nemusíte dál hledat, náš tým pro Vás připraví akci na míru vašim představám. V hotelu budete mít k dispozici společenskou místnost s potřebným vybavením, zahradu pro další aktivity a samozřejmostí je gastronomické zajištění celé akce. Navíc na Lipensku na vás čeká nepřeberné množství zážitků, aktivit a služeb, které vaši akci skvěle doplní.

Akce v Hotelu Albatros

Ať už chystáte meeting, školení, teambulding, firemní večírek, rodinnou oslavu či svatbu, u nás budete mít to pravé zázemí. Pomůžeme vám s organizací doprovodných aktivit a zajistíme stravování po celou dobu trvání akce. Podle vašeho přání připravíme coffee break, rautové stoly či grilování. Zpříjemnit svůj den si můžete i v hotelovém wellness. Ve vybavení společenské místnosti nechybí projektor s promítacím plátnem. Ubytování v komfortních pokojích s kapacitou až 55 lůžek pro všechny účastníky je samozřejmostí.

Lipensko jako stvořené pro teambuilding

Díky své poloze na břehu Lipenské přehrady dokážeme nabídnout široké spektrum možností, jak utužit kolektiv. Zahradu kolem hotelu propojenou s pláží přímo u přehrady můžete využít ke klasickým teambuildingovým aktivitám či relaxu. K dispozici je také stolní tenis, kulečník, fotbálek, nebo si můžete vyzkoušet segwaye, projet se na lodičce či na paddleboardu. V okolí je na výběr nespočet dalších aktivit, jak v létě, tak v zimě.

Pokud máte zájem uspořádat vaši firemní akci právě v Hotelu Albatros, kontaktujte nás na emailu rezervace@jbxresort.cz nebo telefonním čísle +420 607 176 172 a my rádi splníme všechna vaše přání.

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení