Okolí

Hotel Albatros se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady. Oblast Lipna je vyhledávanou lokalitou pro aktivní dovolenou a stejně tak pro odpočinkové pobyty. Šumavská příroda s lokálními atrakcemi zajistí příjemný program vaší dovolené a náš hotelový wellness nabídne chvíli odpočinku a dovede váš den k dokonalému zážitku. Můžete vybírat z širokých možností, jak trávit svůj volný čas v této malebné přírodě v zimě i v létě.

Přední Výtoň

Obec Přední Výtoň je klidné místo, které je výborným výchozím bodem pro turistické a cykloturistické výlety. Přední Výtoň je spojena s Lipnem nad Vltavou cca 7 km dlouhou in-line stezkou, která dále pokračuje až do Frymburku. Pokud jste vášnivými sportovci, tak přímo v obci můžete využít hřiště na nohejbal, volejbal nebo třeba tenis.

V okolí hotelu můžete objevovat spoustu vám na první pohled skrytých památek. Cyklotrasy vás dovedou na hranice, kde se můžete napojit na síť rakouských tras. Z Hotelu Albatros se můžete vydat na pomalu se rekonstrující zříceninu hradu jménem Vítkův hrádek. V zimě naopak můžete díky poloze hotelu vyrazit na lyže či běžky jak na Lipno, tak do blízkých rakouských středisek a nebo zkusit jednu z nejdelších evropských přírodních magistrál pro bruslení.

GOLF AKTIVITY V ZIMĚ STEZKA KORUNAMI STROMŮ AKTIVITY V LÉTĚ

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení