Pobytové balíčky

Wellness pobyt STAY & RELAX na Lipně

Wellness pobyt u Lipenské přehrady je jako stvořený pro všechny, kdo se chtějí uvolnit, zbavit stresu a nabít novou energií. Těšit se můžete na odpočinek v hotelovém wellness se saunou, ve whirlpoolu nebo v luxusním masážním křesle.
   2 noci
   3 dní
  snídaně

LAKE & ROMANCE pobyt pro páry

Romantický třídenní pobyt v moderně vybaveném pokoji s krásným výhledem přímo na Lipno je ideální volbou, jak strávit společné chvíle. Můžete se těšit například na vířivou vanu, zapůjčení loďky, saunu a mnoho dalšího včetně krásné šumavské přírody.
   2 noci
   3 dní
  snídaně

Cyklistický balíček Lipenskem BIKE & ENJOY

Dopřejte si ubytování v moderně zařízeném pokoji s krásným výhledem na Lipno. V rámci tohoto balíčku budete mít možnost prozkoumat krásy šumavské přírody na kole, které Vám půjčíme na celý den.
   2 noci
   3 dní
  snídaně

Silvestrovský pobyt na Lipně

Oslavte příchod nového roku v krásném prostředí zimní lipenské krajiny. Přijeďte s rodinou či přáteli a odjeďte s jedinečnými zážitky, které Lipensko nabízí. Během pobytu si užijte odpočinek v našem hotelovém wellness.
   5 nocí
   6 dní
  snídaně

Velikonoční pomlázka na Lipně (4 noci)

Nechcete trávit Velikonoce doma? Přijeďte si užít jaro za námi na Lipno, kde pro Vás máme připravený balíček s překvapením, masážním křeslem a slevou do hotelového wellness.
   4 noci
   5 dní
  snídaně
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení