Pobytové balíčky

Wellness pobyt STAY & RELAX na Lipně

Wellness pobyt v rodinném hotelu přímo na břehu Lipna je jako stvořený pro všechny kdo se chtějí uvolnit, zbavit se stresu a nabít novou energií. Těšit se můžete na odpočinek v hotelovém wellness se saunou, ve whirlpoolu nebo v luxusním masážním křesle.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

LAKE & ROMANCE pobyt pro páry

Romantický třídenní pobyt v moderně vybaveném pokoji s krásným výhledem přímo na Lipno je ideální volbou, jak strávit společné chvíle. Můžete se těšit například na vířivou vanu, zapůjčení loďky, saunu a mnoho dalšího včetně krásné šumavské přírody.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Cyklistický balíček Lipenskem BIKE & ENJOY

Dopřejte si ubytování v moderně zařízeném pokoji s krásným výhledem na Lipno. V rámci tohoto balíčku budete mít možnost prozkoumat krásy šumavské přírody na kole, které Vám půjčíme na celý den.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Zimní dovolená na Lipně na 4 dny

Ani v zimě se na Lipně nudit rozhodně nebudete. Čekají na vás procházky zasněženou krajinou, výhledy ze Stezky korunami stromů nebo svezení se na nejdelší bruslařské magistrále v České republice.
   3 noci
   4 dny
  snídaně

Velikonoční pomlázka na Lipně (4 noci)

Nechcete trávit Velikonoce doma? Přijeďte si užít jaro za námi na Lipno kde pro Vás máme připravený balíček s překvapením, masážním křeslem a slevou do hotelového wellness.
   4 noci
   5 dní
  snídaně
Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení
Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení