Pobytové balíčky

Golfový balíček "Dobré sousedské" (6 nocí)

Milovníci golfu zbystřete! Golfový balíček s neomezeným vstupem na 2 golfová hřiště po celou dobu pobytu - GC Český Krumlov a GC Böhmerwald Ulrichsberg v Rakousku. Přijeďte vypilovat vaše golfové dovesnosti.
   6 nocí
   7 dní
  snídaně

Silvestrovský pobyt na Lipně

Oslavte příchod nového roku v krásném prostředí zimní lipenské krajiny. Přijeďte s rodinou či přáteli a odjeďte s jedinečnými zážitky, které Lipensko nabízí. Během pobytu si užijte odpočinek v našem hotelovém wellness.
   5 nocí
   6 dní
  snídaně

LAKE & ROMANCE pobyt pro páry

Romantický třídenní pobyt v moderně vybaveném pokoji s krásným výhledem přímo na Lipno je ideální volbou, jak strávit společné chvíle. Můžete se těšit například na vířivou vanu, zapůjčení loďky, saunu a mnoho dalšího včetně krásné šumavské přírody.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Wellness pobyt STAY & RELAX na Lipně

Wellness pobyt u Lipenské přehrady je jako stvořený pro všechny, kdo se chtějí uvolnit, zbavit stresu a nabít novou energií. Těšit se můžete na odpočinek v hotelovém wellness se saunou, ve whirlpoolu nebo v luxusním masážním křesle.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Golfový balíček "Dobré sousedské" (4 noci)

Užijte si dovolenou na břehu Lipenské přehrady s nezapomenutelnými golfovými zážitky. Každý den si můžete vybrat, zdali vyrazíte na české nebo rakouské golfové hřiště, volba záleží jen na vás.
   4 noci
   5 dní
  snídaně
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení