Speciální nabídka

Pobytové balíčky

Zimní dovolená na Lipně na 6 dní

Máte rádi zimu? Přijeďte k nám na Lipensko, které nabízí nepřeberné množství zimních aktivit. Užijte si zábavu venku navíc s výhodami Lipno card a zaslouženou relaxaci a domácí atmosféru na hotelu.
   5 nocí
   6 dní
  snídaně

6denní lyžařský balíček se skipasem na Hochficht (3 dny lyžování)

Lyžařský balíček na 5 nocí se 3denním skipasem a vstupem do sauny nebo whirlpoolu. Užívejte si zimní radovánky na lyžích a nenechte si ujít pohled na Lipensko v zimním hávu ze Stezky korunami stromů.
   5 nocí
   6 dní
  snídaně

6denní lyžařský balíček se skipasem na Hochficht (4 dny lyžování)

Chcete si užít pořádnou zimní lyžovačku? Ve skiareálu Hochficht na vás čeká 21 kilometrů upravených sjezdových tratí. Po dni stráveném na lyžích se navíc můžete těšit na prohřátí v hotelovém wellness.
   5 nocí
   6 dní
  snídaně

6denní lyžařský balíček se skipasem na Hochficht (5 dní lyžování)

Pro milovníky lyžování máme připravený balíček s 5denním skipasem do skiareálu Hochficht, který je nedaleko hotelu Albatros na rakouské straně Šumavy. Po lyžování se můžete prohřát v hotelové sauně nebo whirlpoolu.
   5 nocí
   6 dní
  snídaně

Velikonoční pomlázka na Lipně

Nechcete trávit Velikonoce doma? Přijeďte si užít jaro za námi na Lipno, kde pro Vás máme připravený balíček s překvapením, masážním křeslem a slevou do hotelového wellness.
   4 noci
   5 dní
  snídaně

5denní lyžařský balíček se skipasem na Hochficht (3 dny lyžování)

Užijte si Lipna a lyžování ve skiareálu Hochficht. Připraven je pro vás lyžařský balíček s 3denním skipasem a vstupem do sauny nebo venkovního whirlpoolu.
   4 noci
   5 dní
  snídaně

5denní lyžařský balíček se skipasem na Hochficht (4 dny lyžování)

Oprašte zimní vybavení a vyrazte ho provětrat do skiareálu Hochficht, kde vás čeká 21 km sjezdovek. Po lyžích si dopřejte odpolední čaj se zákuskem a relax v sauně či whirlpoolu.
   4 noci
   5 dní
  snídaně

Zimní dovolená na Lipně na 4 dny

Ani v zimě se na Lipně nudit rozhodně nebudete. Čekají na vás procházky zasněženou krajinou, výhledy ze Stezky korunami stromů nebo nejdelší bruslařská magistrála v České republice.
   3 noci
   4 dny
  snídaně

LAKE & ROMANCE pobyt pro páry

Romantický třídenní pobyt v moderně vybaveném pokoji s krásným výhledem přímo na Lipno je ideální volbou, jak strávit společné chvíle. Můžete se těšit například na vířivou vanu, zapůjčení loďky, saunu a mnoho dalšího včetně krásné šumavské přírody.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Wellness pobyt STAY & RELAX na Lipně

Wellness pobyt u Lipenské přehrady je jako stvořený pro všechny, kdo se chtějí uvolnit, zbavit stresu a nabít novou energií. Těšit se můžete na odpočinek v hotelovém wellness se saunou, ve whirlpoolu nebo v luxusním masážním křesle.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Pobyt pro seniory REST & ACTIVE

Udělejte si radost a dopřejte si příjemný pobyt na 6 dní. Užijete si poklidné prostředí šumavské přírody včetně překrásného výhledu na Lipno přímo z moderně vybaveného pokoje, ve kterém budete ubytovaní. Čeká Vás bohatá snídaně a plno slev na služby v okolí.
   5 nocí
   6 dní
  snídaně

Cyklistický balíček Lipenskem BIKE & ENJOY

Dopřejte si ubytování v moderně zařízeném pokoji s krásným výhledem na Lipno. V rámci tohoto balíčku budete mít možnost prozkoumat krásy šumavské přírody na kole, které Vám půjčíme na celý den.
   3 noci
   4 dny
  snídaně

Víkendový GOLF & RELAX na 2 noci

Zpříjemněte si víkend a vyrazte na Lipno do hotelu Albatros. Čeká Vás příjemný pobyt na 3 dny v moderně vybaveném pokoji s krásným výhledem na Lipno. Můžete se těšit na jednodenní hrací fee v Golfovém clubu Český Krumlov s 18-ti jamkami a mnoho dalšího.
   2 noci
   3 dny
  snídaně

Lipno FUN & ACTIVE – aktivní pobyt

Dopřejte si rovnou 4 dny na Šumavě přímo u vodní nádrže Lipno. Těšit se můžete na krásný výhled z pokoje přímo na jezero, bohaté snídaně a sportovní vyžití například v podobě zapůjčení segwaye nebo slevy na zapůjčení sportovního vybavení do Lipno Centra.
   3 noci
   4 dny
  snídaně

3-denní balíček GOLF & RELAX ve všední dny

Ať už s golfem začínáte nebo jste zkušenými golfisty, s balíčkem GOLF & RELAX si přijdete na své v oblíbeném českokrumlovském klubu. Navíc budete mít čas prozkoumat krásy lipenské přírody a dopřát si relax v hotelovém wellness centru.
   2 noci
   3 dny
  snídaně
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení