On-line rezervace

JBX Resort Hotel Albatros je součástí skupiny JBX RESORT Lipno, která nabízí různé druhy ubytování v krásné přírodě na Lipensku. Každé místo je jiné, přesto mají hodně společného. Všechny naše budovy využívají chytré technologie, které pomáhají ke zvyšování udržitelnosti životního prostředí. Služby, které poskytujeme, jsou připravené pouze pro naše hosty skupiny JBX RESORT

Cena ubytování v JBX Hotel Albatros zahrnuje snídani formou bohatého teplého a studeného bufetu, internetové Wi-Fi připojení, parkování přímo před hotelem a využití úschovny kol a lyží. Nabízíme i spoustu doplňkových služeb, jako jsou wellness služby - finská sauna, vířivka, masážní křesla nebo zapůjčení segway a paddleboardů, které si můžete pohodlně přiobjednat v druhém kroku rezervace.

Využijte dodatečnou slevu 5 % za přímou on-line rezervaci: slevový kupón "albatros" zadejte v prvním kroku rezervace a sleva se vám odečte z ceny ubytování.

V případě, že máte zájem o pobyt na 1 noc nebo o doobjednání postýlky/přistýlky, kontaktujte prosím naše rezervační oddělení:

Pracovní doba rezervačního oddělení: PO - PÁ 8:00 - 18:00, email:  rezervace@jbxresort.cz, telefon  +420 607 176 172 
Telefonní číslo na recepci hotelu: +420 724037978 - je k dispozici 8:30-11:00 - 16:00 - 20:00 hod (využívejte v čase, kdy jste u nás ubytovaní - pro dotazy k plánovanému pobytu u nás vždy volejte rezervační oddělení - děkujeme)

  

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení