Firemní a skupinové akce na Lipně

Plánujete firemní akci nebo společenskou událost a přemýšlíte, kde budete mít ideální zázemí a bude o vás dobře postaráno? Pak vás potěšíme, nemusíte dál hledat, náš tým Hotelu Albatros pro Vás připraví akci na míru vašim představám. V hotelu budete mít k dispozici společenskou místnost s potřebným vybavením, zahradu pro další aktivity a samozřejmostí je gastronomické zajištění celé akce. Navíc na Lipensku na vás čeká nepřeberné množství zážitků, aktivit a služeb, které vaši akci skvěle doplní.

Akce v Hotelu Albatros

Ať už chystáte meeting, školení, teambulding, nebo firemní večírek, rodinnou oslavu či svatbu, v Hotelu Albatros budete mít to pravé zázemí. Pomůžeme vám s organizací doprovodných aktivit a zajistíme stravování po celou dobu trvání akce. Podle vašeho přání připravíme coffee break, rautové stoly či grilování. Zpříjemnit svůj den si můžete i v hotelovém wellness centru. Ve vybavení společenské místnosti nechybí projektor s promítacím plátnem. Ubytování v komfortních pokojích s kapacitou až 51 lůžek pro všechny účastníky je samozřejmostí.

 

Lipensko jako stvořené pro teambuilding

Díky své poloze na břehu Lipenské přehrady nabízí Hotel Albatros k vaší akci široké spektrum možností, jak utužit kolektiv. Zahradu kolem hotelu propojenou s pláží přímo u přehrady můžete využít ke klasickým teambuildingovým aktivitám či relaxu. K dispozici je také stolní tenis, kulečník, fotbálek, nebo si můžete vyzkoušet segwaye, projet se na lodičce či na paddleboardu. V okolí je na výběr nespočet dalších aktivit, jak v létě, tak v zimě.

Pokud máte zájem uspořádat vaši firemní akci právě v Hotelu Albatros, kontaktujte nás na emailu info@lipno-albatros.cz nebo telefonním čísle +420 602 286 522 a my rádi splníme všechna vaše přání.

Hotel Albatros v Přední Výtoni hodnocení